Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Bill Gates humor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Bill Gates humor   Sat Apr 28, 2007 9:37 am

Bill Gates, pasi shkoi ne ferr e priti nje djall me frak,e ngjiten ne nje kadillak ekstra luksoz me piscine dhe i bene nje xhiro.
Kudo vila faraonesh, feste gjithkund, orgji, gra te bukura nudo. Pas disa kolimetrash, afrohen pranje nje dere te madhe, futen brenda. Personi ftohet te hyje brenda dhe c’te shohe, nxehtesi ferri, ulerima te llahtarshme, djaj me me shtiza ne duar qe godisninvazhdimisht te mjeret. Duke mos iu besuar syve, zoteria pyet djallin:
- Po si keshtu? Po ato qe pame ne fillim?!
Dalli me nje shikim xhentil, i thote:
- Ah, ajo…..eh, ajo ishte versioni DEMO
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Bill Gates humor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Argetohu Ne Forum :: Qeshuni!!-
Kėrce tek: