Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Champions, pėrcaktohen 4 gjysmėfinalisėt e kompeticionit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
triplex

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Champions, pėrcaktohen 4 gjysmėfinalisėt e kompeticionit   Sat Apr 28, 2007 12:12 pm

Champions, pėrcaktohen 4 gjysmėfinalisėt e kompeticionit

--------------------------------------------------------------------------------

Champions, pėrcaktohen 4 gjysmėfinalisėt e kompeticionit

Ndeshjet cerekfinale te Liges se kapmpioneve te luajtura te marten dhe te merkuren kane percaktuar 4 skuadrat qe do te ndeshen per te shkuar ne finalen e Athines.

Keshtu pas kualifikimit te mancester ndaj Romes dhe Celsit qe fitoi me Valencian, milani ka fituar 0-2 ne Mynih ndersa Liverpuli ka fituar 1-0 ndaj PSV me nje gol te Krauē.

Tre skuadra angleze dhe nje italiane do diskutojne dy vende ne finalen qo do te mbahet ne Athine ne 23 maj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Champions, pėrcaktohen 4 gjysmėfinalisėt e kompeticionit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: