Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Maradona del nga spitali

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Maradona del nga spitali   Sat Apr 28, 2007 12:16 pm

Maradona del nga spitali

--------------------------------------------------------------------------------

Maradona del nga spitali
“Ish-legjenda e futbollit botėror, Diego Armado Maradona, ėshtė larguar nga spitali ku ka qenė i shtrirė pėr dy javė”, bėjnė tė ditur burimet e kėsaj klinike. “Ka pasur njė takim mes mjekėve dhe familjarėve tė Maradonės dhe u vendos qė ai tė largohet”, kanė shtuar tė njėjtat burime. Maradona pėr gjatė kėtyre dy javėve ka qenė nė gjendje shumė tė rėndė shėndetėsore, shkak tė pėrdorimit tė tepėrt tė drogės dhe pijeve alkoolike.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Maradona del nga spitali
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: