Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Femra /Kalendari i Kampionatit Kombetar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Femra /Kalendari i Kampionatit Kombetar   Sat Apr 28, 2007 12:55 pm

Femra /Kalendari i Kampionatit KombetarPer femra 10 skuadra: Flamurtari,Tirana,Skenderbeu,Studenti,DHL, Elbasani, Apolonia, Luftetari, Permeti dhe Mati.Java I, 30 shtator 2006DHL-Tirana 30.09.06 F.Hoti 16:00

Flamurtari-Elbasani 30.09.06 Vlore 16:00

Apolonia-Pėrmeti 30.09.06 Vlore 10:00

Luftėtari-Studenti 30.09.06 Gjiro 11:00

Skėnderbeu-Mati 30.09.06 Korce 10:00Java II: 6-7 tetor 2006Studenti-Elbasani 06.10.06 A.Rusi,S1 16:00

Tirana- Apolonia 07.10.06 F.Hoti 17:00

Pėrmeti-Flamurtari 07.10.06 Permet 12:00

Mati-Luftėtari 07.10.06 Burrel 11:00

Skėnderbeu-DHL 07.10.06 Korce 12:00Java III: 14 tetor 2006Flamurtari-Studenti 14.10.06 Vlore 12:00

Apolonia-Skėnderbeu 14.10.06 Vlore 10:00

Pėrmeti- Tirana 14.10.06 Permet 10:00

Elbasani- Mati 14.10.06 Elbasan 11:00

Luftėtari- DHL 14.10.06 Gjirokaster 11:00Java IV: 20-21 tetor 2006DHL-Elbasani 20.10.06 A.Rusi,S1 16:00

Tirana-Flamurtari 21.10.06 F. Hoti 17:00

Mati-Studenti 21.10.06 Burrel 11:00

Skėnderbeu-Pėrmeti 21.10.06 Korce 10:00

Luftėtari-Apolonia 21.10.06 Gjirokaster 11:00Java V: 27-28 tetor 2006Tirana-Skėnderbeu 28.10.06 F.Hoti 10:00

Studenti-DHL 27.10.06 A.Rusi,S1 16:00

Flamurtari-Mati 28.10.06 Vlore 12:00

Pėrmeti-Luftėtari 28.10.06 Permet 11:00

Elbasani-Apolonia 28.10.06 Elbasan 10:00Java VI: 3- 4 nentor 2006DHL-Mati 03.11.06 A.Rusi,S1 16:00

Skėnderbeu-Flamurtari 04.11.06 Korce 11:00

Luftėtari-Tirana 04.11.06 Gjirokast 11:00

Apollonia-Studenti 04.11.06 Vlore 11:00

Elbasani- Pėrmeti 04.11.06 Elbasan 11:00

Java VII: 11 nentor 2006Flamurtari-DHL 11.11.06 Vlore 10:00

Tirana-Elbasani 11.11.06 F. Hoti 11:00

Studenti-Pėrmeti 11.11.06 A.Rusi,S1 10:00

Skėnderbeu-Luftėtari 11.11.06 Korce 11:00

Mati-Apolonia 11.11.06 Burrel 11:00Java VIII : 7 18 nentor 2006Apolonia-DHL 18.11.06 Vlore 10:00

Studenti-Tirana 17.11.06 A.Rusi,S1 17:00

Luftėtari-Flamurtari 18.11.06 Gjirokast 12:00

Elbasani-Skėnderbeu 18.11.06 Elbasan 11:00

Pėrmeti-Mati 18.11.06 Permet 10:00Java IX: 25 nentor 2006Flamurtari-Apolonia 25.11.06 Vlore 10:00

Luftėtari-Elbasani 25.11.06 Gjirokaster 11:00

DHL-Pėrmeti 25.11.06 A.Rusi,S1 10:00

Skėnderbeu-Studenti 25.11.06 Korce 11:00

Mati-Tirana 25.11.06 Burrel 11 :00

E Shtune, 30 Shtator 2006
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Femra /Kalendari i Kampionatit Kombetar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» FRONTI PER BASHKIM KOMBETAR SHQIPTAR (F.B.K.SH)
» Kush Tradhėton mė shumė Femra apo Mashkulli ?
» NE SHENJE TE 5 (PESEVJETORIT) TE VDEKJES, KUSHTUAR ATDHETARIT TE PAEPUR PER LIRI E BASHKIM KOMBETAR, SI DHE VETERANIT TE MJEKESISE:-Dr.Burhan Pasholli
» Adem Jashari, Hero i Kombit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Sport :: Basketboll-
Kėrce tek: