Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Nora Istrefi - Ajo tė pėlqen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Nora Istrefi - Ajo tė pėlqen   Sat Apr 28, 2007 1:13 pm

--------------------------------------------------------------------------------Pse nuk mė tregon
ku ishe dje
dikush mė tha
tjetrėn e ke
kush ishte ajo
mė thuaj tani
a janė vetėm fjalė
dua ta di

Ajo tė pėlqen,e mua mė gėnjen
dhe del gati ēdo natė
ajo po tė pret,e mua po mė vret
a s'tė vjen keq aspak

Po e shoh tashtė sa mė ke dashtė
mos mė kujto kurrė
e vrave ti kėtė dashuri
pėr njė aventurė

Pse nuk mė shikon
kur flas me ty
ndoshta ke frikė
t'mė shohėsh nė sy
ē'do njeri gabon
kėtė ēdokush e din
por kjo ėshtė mė shumė
mė shumė se gabim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Nora Istrefi - Ajo tė pėlqen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Downloads Audio & Video Music :: Lyrics & Freestyle-
Kėrce tek: