Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Fjal Te Urta Qesharake...!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Fjal Te Urta Qesharake...!!   Sat Apr 28, 2007 9:47 am

Ma kanė instalu kablloviken te shpia, po nuk po ma rrok programin e qeveris.

E kisha nis edhe unė najė biznis, po mu m`kapin menjiher.

ZOTI I RUAN SHQIPTARET - por pėr experimente.

I kam gati 40 vjet, dhe s`kam femen. Nuk po mė len gruja!

Zemrėn e kam n`Kosovė, kryt e kam qu n`vend ma tė sigurt.

Nėse doni me lonė femnen, lejeni te unė.

Shumė femra po kanė qejf, me flejt me mu, po mu s`po m`merr gjumi!

Unė s`po tutna me fluturu me aeroplan, po tutna me u rrxu

Populli me tri fe, shumė letė e gjen edhe najė Zot

Virgjine nuk bohesh, po mbetesh

N`shoqni hina i menēėm, por dola gllup.

Fallcat nuk kanė faj, origjinali ja ka nis i pari.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Fjal Te Urta Qesharake...!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Entela Safeti Kasi:Fjalė te Lirisė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Argetohu Ne Forum :: Qeshuni!!-
Kėrce tek: