Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Postjeri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Postjeri   Sat Apr 28, 2007 9:47 am

Postjeri

--------------------------------------------------------------------------------

kish pas shku postjeri te nje grua per ta pagu rrymen troket ne der dhe del ajo gruaja dhe i thot hajde neser ta paguj rrymen se sod skam pare,shkon te nesrit prap postjeri troket ne der del ajo gruaja vetem ne brek e jalek dhe ithot prap hajde neser, te nesritshkon prap e ajo del vetem ne brek pa jelek,dhe i tho ajo gruja hajde neser, kur shkon te nesrit postjeri te dera thot vetmeveti kjo gruja sot del cullak e ki enxerr kaa.. bohet gati qe sit del meja rras troket ne der kur del burri isaj dhe postjeri ithot ape pagun rrymen apota pshurri sahatin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Postjeri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Argetohu Ne Forum :: Qeshuni!!-
Kėrce tek: