Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Hashim Thaqi!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Hashim Thaqi!!   Sat Apr 28, 2007 9:48 am

--------------------------------------------------------------------------------

Hashimi
Cingerron telefoni ne shtepin e Hashim Thaqit. Lajmrohet gruaja e Hashimit. Dhe nje femen, miredita a eshte shpia e Hashimit? Kush po e kerkon? Nje shoqe e klases. Pse po rren, Hashimi kurr nuk ka shku ne shkolle kurre kurva e dreqit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Hashim Thaqi!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi: Nderim, Heronjėve tė Kombit: Jusuf e Bardhosh Gėrvalla dhe Kadri Zeka!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Argetohu Ne Forum :: Qeshuni!!-
Kėrce tek: