Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Lippi jep doreheqjen (ne vend te tij Donadoni)!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Lippi jep doreheqjen (ne vend te tij Donadoni)!   Sat Jun 09, 2007 12:13 pm

Filloi mes kritikash e polemikash kete boteror , sepse ishte brenda skandalit qe ka plasur ne Itali . Akuzat thoshin qe Moggi ndikonte tek Lippi ne grumbullimin e lojtareve . Apo hetimet ndaj djalit te tij ,qe bent e pjese tek GEA .

Nga te gjitha anet kerkohej ''koka'' e Lippit ...doreheqja e tij .

Mendjemadh e kokforte ...jane 2 cilesi te Lippit , i cili nuk pranoi absolutisht te jepte doreheqjen . Kishte besim te puna qe kishte bere dhe te ky grup lojtaresh .


Por skandali i dha force Lippit dhe lojtareve . Gatuso thote : << Nese nuk do ishte skandali , nuk do e fitonim kurre kupen e botes>>

Sot Lippi eshte kampion bote . I priten 1 milion tifoze ne Rome pardje , ku festuan gjithe naten . Ne karrocen e fitimtarit hipen te gjithe ...edhe ata qe dje e masakronin .
Kerkesat per nje rikonfirmim te Lippi vershuan lume nga te gjitha anet .

Por...sot LIPPI dha doreheqjen . Si gjithmone mendjemadh e kokforte.....Dha doreheqjen si kampion bote e kjo eshte nje fitore personale e padiskutushme .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Lippi jep doreheqjen (ne vend te tij Donadoni)!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: