Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Zbulohet misteri ... Ja sharjet Materazzi -Zidane

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Zbulohet misteri ... Ja sharjet Materazzi -Zidane   Sat Jun 09, 2007 12:15 pm

Nga leximi i buzeve i bere nga Mariella Balsamo, e cila punon ne Istitutin e shurdh-memeceve ne Messina e ne bashkepunim me revisten ''Paris Mach'' u arrit qe te jepet komplet dialogu midis Zidane dhe Materazzit....


Provokim ''i lehte'' ne fillim i Zidane :

''se vuoi la maglia te la do dopo '' .......'' nese deshiron bluzen , ta jap me vone ''


Pergjigjet Materazzi :

«Oh! Levati, finocchio»....<< oh ! Ik o pederast >>

I flet perseri kur Zidane eshte duke ikur :

«con la puttana di tua sorella, merda»...<< me motren tende k.urve , m.ut >>

Zidane kthehet e Materazzi perserit :

«sģ, la puttana di tua sorella»....<< po , motra jote k.urve>>

Zidane i afrohet per ta goditur e fjalet e fundit te Materazzit para brireve te Zidane :

«Anzi ti spacco il culo»....<< te shqyej sumen >>


Me falni per fjalorin e piset , por kjo eshte e verteta e gjithe telenoveles Materazzi - Zidane.....
__________________
Io non rubo il campionato e in serie B non sono mai stato..C'E SOLO L'InternAcionale !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Zbulohet misteri ... Ja sharjet Materazzi -Zidane
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: