Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Ja pse Ronaldinho lozi dobet ne Boteror!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Ja pse Ronaldinho lozi dobet ne Boteror!   Sat Jun 09, 2007 12:15 pm

Te gjithe prisnim nje super Ronaldinho ne Boteror ...Fitusi i Topit te Arte , Champions League dhe Liges , nuk arriti te tregonte asgje nga madheshtia e tij e ishte nje nga shkaqet e eleminimit te Brazilit ....


Ja shkaku i lojes se dobet.... e fejuara ...


E fejuara Alexandra Paressant, (ne foto ) tregon per ''Sun'' :

<< Parreira kishte larguar gjithe grate dhe te fejuarat e futbollisteve braziliane nga hoteli , por ne te 2 nuk mund te rrinim larg njeri -tjetrit.
Keshtu qe cdo nate Ronaldinho ''arratisej'' nga hoteli i tij dhe vinte tek une . Benim sex cdo nate e me pas ai lozte playstation me Fifa 2006 ....>>Hajde toc hajde ...Ne prisnim spektakel ne fushe , kurse ky rrinte deri ne mengjes duke loz playstation e duke mpreh lapsin ....

Kisha degjuar qe kjo Alexandra ja kish heq petllen fare (1.78 e gjate , permasat super 92-60-92 ) ....Modele , qe ka filluar edhe me kinematografine ...merr pjese tek filmi ''Asterix''....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Ja pse Ronaldinho lozi dobet ne Boteror!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: