Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Tifozat e Brazilit - Pentacampeņn !

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Tifozat e Brazilit - Pentacampeņn !   Sat Jun 09, 2007 12:19 pm

Teme per brazilianet dhe ata qe duan futboll spektakel....

Tek kanali gjerman ZDF po jepet miqesorja Gjermani - Brazil...

Ne sulm eshte treshja e mrekullive ....RONALDO -RONALDIHNO - ADRIANO ..
__________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Tifozat e Brazilit - Pentacampeņn !
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: