Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Kush mendoni se ishte gjyqtari me i mire i ketij Boterori.

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Kush mendoni se ishte gjyqtari me i mire i ketij Boterori.   Sat Jun 09, 2007 12:22 pm

Pak a shume gjykimi i ndeshjeve ka lene hije dhe nje pershtypje jo te mire.

Pyetja eshte kjo.

Cili mendoni se eshte gjyqtari me i mire i ketij Boterori ?

1. Horacio Elizondo (Argentina)
2. Toru Kamikawa (Japan)
3. Luis Medina Cantalejo (Spain)
4. Coffi Codjia (Benin)
5. Valentin Ivanov (Russia)
6. Shamsul Maidin (Singapore)
7. Marco Rodriguez (Mexico)
8. Lubos Michel (Slovakia)
9. Massimo Busacca (Switzerland)
10. Roberto Rosetti (Italy)
11. Frank De Bleeckere (Belgium)
12. Markus Merk (Germany)
13. Oscar Ruiz (Colombia)
14. Jorge Larrionda (Uruguay)
15. Eric Poulat (France)
16. Mark Shield (Australia)
17. Carlos Amarilla (Paraguay)
18. Carlos Simon (Brazil)
19. Benito Archundia (Mexico)
20. Essam Abd El Fatah (Egypt)
21. Graham Poll (England)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Kush mendoni se ishte gjyqtari me i mire i ketij Boterori.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: