Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Tifozat e Hollandės!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Tifozat e Hollandės!   Sat Jun 09, 2007 12:24 pm

Meqenese Inter Forever i permendi te tera dhe la Hollanden atehere pak koment per tifozllikun Hollandez.

Loje e qete dhe me kujdes sidomos ndaj demtimeve ne pergjithesi. Meerdink dhe Van Bommel i kemi te mire, sidomos Meerdink leviz goxha dhe rrit ritmin sidomos per ndeshje si tipi i ndeshjes me Portugaline ne Euro 2004 ku te gjithe flinin gjume (mbase i kane mbushur dhe xhepat ku i dihet)

Disa raste deri kur Roben pason tek Meerdink i cili kalon shpejt ke Kuyt qe perfundon.

Ecuadori ka rrahur Argjentinen dhe Brazilin ne eliminatoret e Amerikes jugore keshtu qe ishte eksperience e mire te njiheshin me ate tip loje.

Sa per Makaay qe mendova dhe shkruajta tek nje teme tjeter qe do jete pjese e ekipit per ne Gjermani, ka me shume mundesi mos te jete se fundmi, jo vetem aq por edhe Vani i Nitelroyve duhet ta ruaj vendin ndersa Seedorf dhe Davids duhet te shkelqejne ne ekipet ku luajne. Van Persie eshte nje nga te cilet pelqen Van Basteni dhe ja mbeshtes me thene te drejten
Nuk e di juve po ky Van i Basteve shume racist me duket megjithese mjafton te na coje deri ne finale kete vit se do ja mballosim libravde
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Tifozat e Hollandės!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: