Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Formacioni mė i mirė i Botėrorit!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Formacioni mė i mirė i Botėrorit!   Sat Jun 09, 2007 12:26 pm

Formacioni mė i mirė i Botėrorit!


Nuk ka dyshime qe tashme formacioni me i mire i boterorit pas finales do te shpallet dhe nga specialistet e futbollit boteror.

Per ju kush eshte formacioni ideal me aq sa kane dhene futbollistet ne kete boteror.

Per mua

Portier: Buffon (Itali)
Mbrojtie: Zambrotta,Cannavaro(Italy)Mertezacker(Gjermani)R.C arlos(Brazil)
Mesfushe:Zidane(France)Gattuso(Itali)Ballack(Gjerm ani)Figo(Potugali)
Sulmus: Klose(Gjermani)F.Torres(Spanje)


Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Formacioni mė i mirė i Botėrorit!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Sport :: Futboll-
Kėrce tek: