Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Qfare Te Beni Ne Ashensor

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Qfare Te Beni Ne Ashensor   Sat Apr 28, 2007 9:33 am

Gjėra interesante qė mund t'i bėni nė ashensor.


Shitni "smoki" dhe "chipsy".

Bėni zėra tė automobilave garues sa herė qė hyn ose del dikush.

Fryeni hundėn dhe pastja tregoni faculetėn tė tjerėve.

Bėni grimasa tė dhimbjes deri sa goditni kokėn duke thėnė: "mjaft mė, mė nervozoni tė gjithė, qetėsi".

Hapni ēantėn tuaj dhe duke shikuar aty pyesni: "A keni ajėr tė mjaftueshėm ju brenda".

Rruajuni.

Ofroni kartela me emra tė gjithėve qė hyjn, kurse tuajin vendosne mbrapsht.

Qėndroni qetė nė qosh i kthyer nga muri.

Kur arrini nė katin tuaj, bėhuni kinse po hapni dyert e liftit me forcė, e pastaj kur tė hapen vet ju shikoni habitshėm.

Pėrshpėriti nė vesh ndonjėrit: "Po vjen policia".

Pėrshėndetni tė gjithė qė hyjnė nė ashensor duke ia shtrenguar dorėn dhe prezantohuni si gjeneral nė pension.

Ushtroni Joga.

Shikoni habitshėm nė ndonjė udhtar tjetėr, pastaj bėrtit: "I kam ēorapat e reja nė kėmbė!!".

Kur mbushet plot, bėrtitni nga pas: "Ohh, jo tash, sėmundja e detit".

Vė bast me udhtarėt tjerė se mund tė vendosni njė euro nė hundė.

Bėrtitni dhe pėrshpėritni: "Duhet tė shkoj nė WC, duhet tė shkoj nė WC", pastaj merrni frymė dhe thuani "Upss".

Tregoni ndonjė plagė nė trup dhe pyesni a duket e infektuar.

Bėrtitni "Ruuajjuunii!" ēdo herė qė niset lifti te poshtė.

Shikoni me habi nė ndonjėrin njė kohė dhe pastaj thaj: "Ti je njėri ndėr ta" dhe largohu nė anėn tjetėr tė ashensorit.

Vendosni njė kuti ndėrmjet derės.

Pyesni secilin qė hyn nė lift se a mund tė shtypi pullėn nė vend tė tij.

Kėndoni.

Kur nuk dėgjohet lifti, rrotullohuni dhe pyesni: "Mobili i kujt?".

Bėni hije me dorė nė murė.

Thuaj "Ding" nė ēdo kat"

Mbėshtetu nė pullat.

Thuaj "Mė intereson pėr ēka pėrdoret kjo..." the shtypni STOP ose ALARM.

Dėgjoni liftin me stetoskop.

Vizatoni njė katror nė dysheme dhe thuaj tė gjithėve se kjo ėshtė "hapsira personale".

Merrni njė karrigė me veti.

Kafshoni njė sanduiē dhe me gojėn plot pyesni udhtarin tjetėr" "Omfete dhe ...mljac, mumf, dhe ti mpak, mljac?"

Tėrhiqni ēamēakizin.

Thuaj me zė: "Duhet patjetėr tė gjej trup mė tė mirė".

Merrni njė batanije dhe mbaje pėr trupi.

Imitoni zėrin e eksplodimit ēdo herė qė dikush shtyp pullėn.

Shikoni gishtin tuaj dhe thuaj: "Mendoj se po rritet gjithnjė e mė i madh".

Qeshuni jonormal 10 sekonda, pushoni, pastaj shikoni udhtarėt tjerė si tė jenė ata jonormal.

Kur ashensori niset pėrpjetė, kėrceni dhe goditni nė dysheme me kėmbė duke bėrtitė: "Poshtė, te poshtė thashė".
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Qfare Te Beni Ne Ashensor
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Argetohu Ne Forum :: Qeshuni!!-
Kėrce tek: