Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Darsem Shqiptare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Darsem Shqiptare   Sat Apr 28, 2007 10:57 am

Darsem Shqiptare

--------------------------------------------------------------------------------

NE KOSOVE PARA MARTESES - VALLE - TALLAVA - DASME

https://www.youtube.com/watch?v=uguplTFavak

Valle Burrash Tropojane - WWW.ILLYRIAN.NET

https://www.youtube.com/watch?v=hQz4UAXv_30
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Darsem Shqiptare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» ARMATA KOMBĖTARE SHQIPTARE-D E K L A R A T Ė
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike
» Ramiz Dėrmaku: Kadri Mani - Personaliteti me rėndėsi kombėtare
» Adem Berisha:Lediana Kapaj - Margaritar i ri i artit dhe kulturės shqiptare nga mėrgimi
» Kryeministri Thaēi: Rugova ėshtė emėr i krenarisė shqiptare

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Downloads Video Movies :: Albanian Videos-
Kėrce tek: