Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 FREE CALL and SMS 100%

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: FREE CALL and SMS 100%   Sat Apr 28, 2007 11:05 am

--------------------------------------------------------------------------------

Hyni www.wengo.com e downloadoni dhe instaloni programin pastaj me email regjistroheni...vjen konfirmimi ne email ..e konfirmoni pastaj shkoni dhe beni login tek programi dhe i keni 0.25 euro falas...Mund te thrini gati see ne cdo vend te botes Shqiperi, Kosove ne Fix Maqedoni JO ....ne disa shtete ban edhe ne mobil ( Gjermani, Itali etc etc) ..pastaj kur harxhohet aconti regjistroheni me email tjeter dhe procedura e njejte ...gjithashu edhe SMS mund te dergoni...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
FREE CALL and SMS 100%
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Downloads Software, Games, Templates.... :: Programe / Applications-
Kėrce tek: