Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 program me prish pc-jen krejt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: program me prish pc-jen krejt   Sat Apr 28, 2007 11:18 am

--------------------------------------------------------------------------------

vllazni qeky program asht ni .exe qe ta prish pc-jen ta prish krejt.

kur doni dikon me prish...veq thuni qe asht nifar patch per CS ose kshtu tani kur ta qel kton...e han

ahahaha per qaton runu kur ta downloadoni se asht me ni RAR edhe me qel tani kurr mo sun e startoni pc-jen edhe duni pa tjeter me formatu.

download:

rapidshare.com/files/27549553...iskV4.rar.html
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
program me prish pc-jen krejt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi: Vaji i shqiptarit
» Anė tė mira dhe mė shumė pasoja negative
» Early Intervention Program( Nderhyrje e Menjehershme)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Downloads Software, Games, Templates.... :: Programe / Applications-
Kėrce tek: