Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar....

.........::::::Mire Se Vinii:::::::......
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Llojet E Mutit Humor?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
triplex
Admin
avatar

Numri i postimeve : 240
Age : 24
Registration date : 27/04/2007

MesazhTitulli: Llojet E Mutit Humor?   Sat Apr 28, 2007 9:39 am

MUTI FANTAZMĖ

E din qe je dhi, ki mut ne dor, por jo edhe ne sholje.

MUTI PASTER

Pasi qe dhihesh, je i paster edhe ti edhe dora, ose letra, dhe spo mundesh me besu, dhe po kqyr ne WC sholje, per me pa, a je dhi a jo.

MUTI SI LEPAK

Ta qon mallin ne katran te nxet. E fshin bothen ja 10 her, edhe apet se ki fshi, e ne WC sholjen e len shejin, per nji koh te gjat.

MUTI I PAVENDOSUR

Bash e fshin bothen, kur e sheh .... po duhka apet.

MUTI KRYFORT

Zdel mi myt. Zdel deri sa s`te njersitesh, ose deri sa s`te kuqesh prej zorit te madh.

MUTI RĖND

Kur ta dhin, ma i let je ja 5 kille.

MUTI PADURIM

Ma mir e ki me mri sa ma shpejt te sholja e WC-s, se aj e qet kryt edhe para se me u ulė ne sholje.

MUTI KING-KONG

Ky mut, ėshtė qaē i madh, qe nuk sharon, vetem mi da ne copa te vogla. Ne shumicen e rasteve, ket mut e boni ne shpi te huaj.

MUTI QUPA-QUPA

Ky mut, ka qejf mu la, kur te bjen ne uj, sterpik shum dhe ta lag bothen.

MUTI DESHIRA

Je i ulur, pordh disa her, po muti spo del.

MUTI GJARPER

Ky mut, ėshtė i but, trashėsis mesatare, edhe i gjat ja gjys metre.

MUTI TAPA

Edhe pasi qe e keni leshu ujin tri her, aj ėshtė hala aty. Po ju kap panika, qysh mi hek ket mut b`e njeri. Zakonisht ndodh ne shtepin e huaj.

MUTI BRESHKA

Ky mut, del si mu tut prej bothes, edhe kthehet shpejt apet mrena.

MUTI VJEREN

Ky mut, rrin i vjeren nji koh ne bothen tone, luhatet dhe mandej bjen.

MUTI KADALSHEM

Duhesh me nejt ulur, deri sa te pihen komt.

MUTI PREJ ZHURKES

Abnormal muti madh, qė e bon nė zhurk. Mandej e leshon ujin, dhe po e kqyr, qysh po rritet niveli i ujit nė sholje. Zakonisht ndodh ne shtepin e huaj.

MUTI BOMBA

Muti cili del ne milion pjes te vogla, dhe e flliq krejt sholjen.

MUTI PA FUND

Ky mut rijell si i trent, bash bohesh gati me fshi bothen, kur aj apet ja nis me dal.

MUTI ROKER

Tu dal, ėshtė i pėrcjellen me 1000 pordha.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://tt-hack.tk
 
Llojet E Mutit Humor?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Mire Se Na Vini Ne Forumin Ton Shqiptar.... :: Argetohu Ne Forum :: Qeshuni!!-
Kėrce tek: